top of page
Dalgalı Arka Plan

Artırılmış Gerçeklik Çözümleri

Soyut Arkaplan

AR Destekli Zemin Uygulaması

Dinamik tabanlı AR destekli mobil uygulama çözümümüzde herhangi bir hedef görsele gerek olmaz. Kullanıcının,  mobil uygulamamızı kullanırken, hedef görsele ihtiyacı olmadan  AR teknolojisini zemine ekleyerek deneyimlemesini sağlıyoruz. Öğrenciler bu sayede anlaşılması güç olan konuları interaktif 3 boyutlu animasyonlar ile deneyimleyerek öğreniyorlar.  Türkiye'nin en büyük zincir okulu bu teknolojide şirketimiz ile iş birliği  yapmaktadır.

Artırılmış Gerçeklik ile Yeni
              Eğitim Trendi
3 Boyutlu Konu Anlatımı
Animasyon ve Ses
Akılda Kalıcılığı Yüksek
Öğrenmesi Keyifli

AR teknolojisiyle eğitim alanında anlaşılması ve öğrenmesi güç olan konuları 3D ve animasyonlar yardımıyla interaktif bir şekilde sunuyoruz. Dinamik tabanlı AR yazılım kütüphanemiz sayesinde binlerce AR sahnesini düşük boyutlu uygulamalara teslim ediyoruz.

Dijital Eğitim Uygulaması

16 farklı kitaba entegre ettiğimiz AR teknolojisi, eğitim ve yayıncılık pazarında da yer alıyor. Dijital eğitim uygulamalarını üst seviyeye taşıyarak öğrencilere 3 boyutlu animasyonlar ile interaktif bir öğrenim sunuyoruz. Bu 3 boyutlu ve interaktif öğrenim sayesinde öğrenciler en zorlandıkları konuları bile kolayca ve eğlenerek öğreniyor.

Kitap Görseli ile Uyumlu AR Desteği

3D Konu Anlatımı

Artırılmış Gerçeklik ile Dijital      Müzeler

Artırılmış gerçeklik teknolojisinin eğitim dışında, dijital müze alanında da çok yüksek bir kullanıcı deneyimi oluşturduğunu biliyor musunuz? 

Projemiz ile artırılmış gerçeklik teknolojisini bir araya getirerek Android/IOS destekli bir uygulama tasarladık. Bu uygulamayı indirip, müze/bilim merkezinde yer alan resmi okuttuğunuzda interaktif şekilde 3 boyutlu animasyon ve ses desteği ile fotoğraf ve video kaydedip sosyal medya platformlarında paylaşım yapabilirsiniz. 

Artırılmış Gerçeklik Teknik Eğitim ve Katalog Uygulaması

Endüstride dijital dönüşümün her alanında AR (artırılmış gerçeklik)  teknolojisini kendi geliştirdiğimiz kütüphanemizle destekleyerek interaktif ve dinamik mobil AR ve web AR uygulamaları geliştiriyoruz. 

Projemiz ve artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak firmaya özel Android/IOS destekli uygulamamızı indirerek katalogdaki ürünün resmini okuduğunda ürün hakkında interaktif bilgi sistemi gibi bilgi alabilecekleri ve ürünü inceleyebilecekleri bir uygulama geliştiriyoruz. Uygulama ile istenildiği takdirde teknik eğitim olarak geliştirilerek bir cihazın parçalarını montaj/demontaj ve teknik  işlem ritüellerini yapabilecekleri bir uygulama geliştiriyoruz. 

AR teknik eğitim hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için 

Artırılmış Gerçeklik Oyunları

Artırılmış Gerçeklik  teknolojisi ile desteklediğimiz oyunlarımızla çocuklar için hem öğretici hem de eğlenceli oyunlar sunuyoruz. Android/IOS telefonunuzdan ya da tabletinizden uyumlu oyunlarımızı her boyutta keyifle çocuklarınıza oynatabilirsiniz. 

Artırılmış Gerçeklik ile Tasarım Ürünler

Projemiz ile artırılmış gerçeklik teknolojisini birleştirerek Android/IOS destekli uygulamamızı oluşturduk. Mobil uygulamamızı indirip üründe yer alan resmi okuttuğunuzda interaktif bir şekilde 3 boyutlu animasyon ve ses desteği ile fotoğraf ve video kaydedip sosyal medya platformlarında paylaşım yapabilirsiniz. Deneyimlemek için AR Tube uygulamasını ve AR Tube etiketli ürünleri kullanabilirsiniz.

bottom of page