top of page
Dalgalı Arka Plan

Sanal Gerçeklik Çözümleri

Soyut Arkaplan

Sanal Gerçeklik ile Dijital Eğitim

Sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak kurumlara özel eğitim alanında etkili bir öğrenme sağlayan interaktif 3 boyutlu uygulamalar geliştiriyoruz. Sanal ortamda deneyimlenebilen Güneş, Gezegenler ve Yıldız Takımları Bilgi Sistemi projemizde VR teknolojisi ile desteklediğimiz etkileşimler sayesinde etkili ve daha eğlenceli bir öğrenme imkanı sunuyoruz.

Sanal Gerçeklik ile Etkileşimli Öğrenme
İnteraktif Bilgi Sistemi
3 Boyutlu Animasyon ve Ses
Etkili ve Eğlenceli Öğrenim
Eğitim Alanınd Yeni Trend

Sanal Gerçeklik ile Teknik Eğitim

Projemiz ve sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak firmaya özel 3 boyutlu tasarımlar ve eğitim içeriği ile interaktif bir şekilde eğitim alabilecekleri, alınan eğitimi de test edebilecekleri uygulamalar geliştiriyoruz. Endüstri alanında tecrübesi ile yer alan Radsan A.Ş. için Sanal Gerçeklik destekli Kaynak Eğitimi Simülasyonu ile çalışmalarımıza örnek verebiliriz. Bunun dışında VR destekli yüksekte çalışma, güvensiz durum ve güvensiz davranış gibi birçok İSG temelli teknik eğitimi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik ile Yeni
Pazarlma  Trendi

 
İş Başı Eğitimleri Kurgulama
İnteraktif Bilgi Sistemi
Satış Sonrası
Bakım Eğitimi

Sanal Bilim Merkezi

Sanal gerçeklik ile teknik eğitim alanında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve bizimle iletişime geçebilmek için 

Sanal Bilim Merkezi çalışmamız sanal gerçeklik teknolojisinin içinde etkileşimli bir şekilde vücudumuzu oluşturan sistemleri eğlenerek öğrenirken, DNA'mızı ve atom yapısını da daha yakından inceleme fırsatı sunar. Değiştirilebilen koşullar altındaki atışların görülmesini de sağladığımız uygulamamız dijital eğitim alanındaki çalışmalarımızın örneklerindendir. 

3 Boyutlu Animasyon
ve Ses
Sanal Gerçeklik
Etkileşimli Öğrenme
İnteraktif Bilgi Sistemi
Dijital Eğitim

Sanal Gerçeklik ile Mimari          Deneyimler

Sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak iş ortaklarımıza özel mimari alanlarda sanal gezinme projemiz ile mimari alanların gerçek ölçekli olarak deneyimlenebilmesini sağlıyoruz. 

Gerçek Ölçekli
Deneyim İmkanı
Sanal Turlar
bottom of page